Smart Future Expo Zirve ve Sergisi, MAKFED ve ENOSAD desteği ile yapıldı.

MAKFED ve üyes ENOSAD desteği ile ‘Geleceğin Akıllı Teknolojileri’ etkinliği olan “Smart Future Expo Zirve ve Sergisi’’ 14-15 Kasım 2018 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank’ın yaptığı açılışının ardından MAKFED Başkanı Adnan Dalgakıran “Sanayinin Geleceği” başlığı altında görüş ve değerlendirmelerini paylaştı.

Bununla birlikte MAKFED Genel Sekreteri Zühtü Bakır başkanlığındaki Sanayi’de Yerli Milli Üretim Paneli’nde Vestel, IoT, Bulut ve Otomotiv Başkan Vekili Yaşar Burak Savak ile Volkan İtfaiye, Yönetim Kurulu Başkanı İsa Tecim yer aldı.

Ayrıca özel bölüm olarak oluşturulan Akıllı Üretimde OSB’lerin ve KOBİ’lerin Dönüşümü; Sanayinin Dönüşümünde Yerli Çözümlerin Önemi Panelini ise ENOSAD Başkanı Dr. Hüseyin Halıcı yönetirken, Doruk Otomasyon, Uluslararası Genişlemeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Aylin Özden, PILZ Genel Müdürü ve ENOSAD Başkan Yardımcısı Yavuz Çopur ile ROBO Otomasyon Genel Müdürü Haluk Özcan panelist olarak görüşlerini paylaştı.

Türk Makine Sektörüne Genel Bakış   Makine Sektörü Raporları   Projeler   Makaleler
Hedefler, avantajlar, başlıca ürün grupları, ilerleme kaydedilen ülkeler, çarpıcı istatistikler »
 
Makine sektörü ile ilgili yayınlar, makaleler, dernek katalogları ve sunumlar »
 
Makfed tarafından yürütülen projeler ile ilgili bilgilere erişim »
 
Makine sektörü hakkında yayınlanan önemli makaleler »
 
 
MAİB MTG moment_expo
OAİB
OAİB
 
   
 
Makine İmalat Sanayii Dernekleri Federasyonu

Atatürk Bul. No: 193 ASO Kule 7.Kat, Kavaklıdere, Ankara
T: +90 312 426 40 50 • F: +90 312 468 42 91 • info@makfed.org